KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152099
nr 1615 2099
Birgitta Liljebladh
(f. 1924), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 64/310, daterad 1957. Bildmått: 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 49x38 cm
Birgitta Liljebladh, svensk målare född 1924.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:06:41
22/4 15:57:51
22 apr